Dames B (Promo 4C)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
zo, 27/08/23 - 18:00 VC Dentergem A P3 Ruvo Ruddervoorde B P4 3 - 0 25/16, 25/16, 25/14
za, 16/09/23 - 19:00 VC Dentergem B (ZR) Ruvo Ruddervoorde B 1 - 3 25/23, 22/25, 18/25, 14/25
za, 23/09/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B Elckerlyc Zwevezele C 2 - 3 25/18, 20/25, 20/25, 25/11, 14/16
za, 07/10/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B Gidas Gits 0 - 3 21/25, 10/25, 18/25
za, 14/10/23 - 16:00 VC WELBI Pervol Ruiselede B Ruvo Ruddervoorde B 3 - 2 25/22, 25/21, 22/25, 24/26, 15/8
za, 21/10/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B Alfa Solutions Tievolley Tielt C 0 - 3 22/25, 20/25, 20/25
zo, 29/10/23 - 11:00 Bevo Beobank Roeselare F Ruvo Ruddervoorde B 3 - 1 19/25, 25/16, 25/21, 25/15
za, 18/11/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B VC Wivo Wingene VZW C 3 - 1 23/25, 25/23, 27/25, 25/19
zo, 26/11/23 - 18:30 VBC ST. JORIS B Ruvo Ruddervoorde B 3 - 0 25/19, 25/14, 25/17
za, 02/12/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B VKt Torhout E 0 - 3 21/25, 14/25, 13/25
za, 09/12/23 - 20:30 V.T. Lichtervelde Ruvo Ruddervoorde B
za, 16/12/23 - 16:30 Izegems Volley Team B Ruvo Ruddervoorde B
za, 06/01/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B VBC ST. JORIS B
za, 20/01/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B Bevo Beobank Roeselare F
za, 27/01/24 - 19:30 Gidas Gits Ruvo Ruddervoorde B
za, 03/02/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B VC WELBI Pervol Ruiselede B
zo, 18/02/24 - 15:00 VKt Torhout E Ruvo Ruddervoorde B
za, 24/02/24 - 16:00 Alfa Solutions Tievolley Tielt C Ruvo Ruddervoorde B
za, 02/03/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B Izegems Volley Team B
za, 16/03/24 - 17:00 VC Wivo Wingene VZW C Ruvo Ruddervoorde B
za, 23/03/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B VC Dentergem B (ZR)
za, 13/04/24 - 20:30 Elckerlyc Zwevezele C Ruvo Ruddervoorde B
za, 20/04/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde B V.T. Lichtervelde

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. VKt Torhout E 10 8 2 0 0 30 6 28 0
02. Gidas Gits 10 8 1 0 1 29 7 27 0
03. Alfa Solutions Tievolley Tielt C 10 7 1 2 0 25 9 23 0
04a. VC WELBI Pervol Ruiselede B 10 4 3 2 1 25 16 19 0
04b. VBC ST. JORIS B 10 6 0 3 1 21 15 19 0
06. Elckerlyc Zwevezele C 10 4 1 5 0 16 17 14 0
07. V.T. Lichtervelde 10 3 1 4 2 18 22 13 0
08. VC Wivo Wingene VZW C 10 3 1 5 1 16 21 12 0
09. Ruvo Ruddervoorde B 9 2 0 5 2 11 23 8 0
10. Bevo Beobank Roeselare F 10 2 0 7 1 10 26 7 0
11. Izegems Volley Team B 9 2 0 7 0 8 22 6 0
12. VC Dentergem B (ZR) 10 0 0 9 1 5 30 1 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. Gidas Gits 12 7 2 0 1 26 4 26 0
02. VKt Torhout E 11 5 4 0 0 23 4 23 0
03. Alfa Solutions Tievolley Tielt C 12 3 4 1 2 19 11 19 0
04. VBC ST. JORIS B 11 2 4 1 2 16 11 16 0
05. VC WELBI Pervol Ruiselede B 11 3 2 2 2 15 12 15 0
06. V.T. Lichtervelde 11 2 1 1 5 13 14 13 0
07. VC Wivo Wingene VZW C 11 1 2 3 3 10 17 10 0
08. Izegems Volley Team B 10 1 2 3 2 9 15 9 0
09. Bevo Beobank Roeselare F 12 1 2 5 2 9 21 8 1
10. Ruvo Ruddervoorde B 10 0 2 3 3 7 17 7 0
11. Elckerlyc Zwevezele C 11 0 0 6 3 3 24 3 0
12. VC Dentergem B (ZR) 22 0 0 0 0 0 0 0 0