U13 Meisjes A (Niveau 3 - G)
Kalender
Datum | Thuisploeg | Bezoekers | Res. | Sets | |
---|---|---|---|---|---|
zo, 17/09/23 - 13:30 | VZW Volley Venus Oostkamp A | Ruvo Ruddervoorde A | 3 - 1 | 25/9, 25/20, 24/26, 25/18 | |
za, 23/09/23 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | 0 - 4 | 4/25, 15/25, 19/25, 20/25 | |
za, 30/09/23 - 10:30 | Ruvo Ruddervoorde A | VKt Torhout B | 4 - 0 | 25/8, 25/9, 25/13, 25/22 | |
za, 07/10/23 - 10:45 | Volley Team Diksmuide C (+) | Ruvo Ruddervoorde A | 0 - 4 | 10/25, 23/25, 9/25, 20/25 | |
za, 14/10/23 - 13:00 | VC Wivo Wingene VZW | Ruvo Ruddervoorde A | 2 - 3 | 25/14, 11/25, 25/22, 20/25, 16/18 | |
za, 21/10/23 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | Volley De Haan B | 3 - 1 | 25/14, 22/25, 25/8, 25/18 | |
za, 04/11/23 - 13:00 | Slovo Volley Brugge B (+) | Ruvo Ruddervoorde A | 1 - 3 | 25/15, 21/25, 19/25, 8/25 | |
za, 11/11/23 - 09:00 | Mehoni Zuienkerke | Ruvo Ruddervoorde A | 3 - 1 | 24/26, 25/16, 25/21, 25/18 | |
za, 18/11/23 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | Slovo Volley Brugge B (+) | 4 - 0 | 25/15, 25/13, 25/15, 25/10 | |
za, 02/12/23 - 13:30 | Volley Team Diksmuide B | Ruvo Ruddervoorde A | 3 - 1 | 25/12, 25/22, 28/26, 19/25 | |
za, 09/12/23 - 16:00 | VC Apollo Koekelare B | Ruvo Ruddervoorde A | 3 - 2 | 25/12, 13/25, 13/25, 25/19, 15/12 | |
za, 06/01/24 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | VZW Volley Venus Oostkamp A | 4 - 0 | 25/20, 25/22, 25/14, 25/20 | |
za, 20/01/24 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | Volley Team Diksmuide C (+) | 3 - 1 | 24/26, 25/23, 25/18, 25/9 | |
za, 27/01/24 - 16:15 | VKt Torhout B | Ruvo Ruddervoorde A | 0 - 4 | 17/25, 10/25, 18/25, 20/25 | |
za, 03/02/24 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | Mehoni Zuienkerke | 0 - 4 | 13/25, 20/25, 19/25, 20/25 | |
za, 24/02/24 - 15:30 | Volley De Haan B | Ruvo Ruddervoorde A | 4 - 0 | 25/16, 25/20, 25/21, 25/23 | |
za, 02/03/24 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | VC Wivo Wingene VZW | 3 - 2 | 25/23, 11/25, 25/17, 18/25, 15/10 | |
za, 16/03/24 - 13:30 | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | Ruvo Ruddervoorde A | 3 - 1 | 25/18, 28/26, 25/17, 21/25 | |
za, 13/04/24 - 13:30 | Ruvo Ruddervoorde A | Volley Team Diksmuide B | 0 - 4 | 18/25, 16/25, 23/25, 17/25 | |
za, 20/04/24 - 15:30 | Ruvo Ruddervoorde A | VC Apollo Koekelare B | 1 - 3 | 17/25, 22/25, 14/25, 25/14 |
Klassement
# | Team | #G | W3 | W2 | V0 | V1 | S+ | S- | Pts | FF |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. | Volley Team Diksmuide B | 20 | 20 | 0 | 71 | 10 | 0 | 0 | 60 | 0 |
02. | Volley De Haan B | 20 | 16 | 4 | 67 | 15 | 0 | 0 | 53 | 0 |
03. | Mehoni Zuienkerke | 20 | 16 | 4 | 54 | 29 | 0 | 0 | 52 | 0 |
04. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | 20 | 13 | 7 | 48 | 35 | 0 | 0 | 46 | 0 |
05. | VZW Volley Venus Oostkamp A | 20 | 9 | 11 | 39 | 46 | 0 | 0 | 42 | 0 |
06. | Ruvo Ruddervoorde A | 20 | 10 | 10 | 42 | 41 | 0 | 0 | 41 | 0 |
07. | VC Wivo Wingene VZW | 20 | 8 | 12 | 44 | 40 | 0 | 0 | 40 | 0 |
06c. | Slovo Volley Brugge B | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
08. | VC Apollo Koekelare B | 20 | 9 | 11 | 36 | 47 | 0 | 0 | 39 | 0 |
09. | Slovo Volley Brugge B (+) | 20 | 4 | 16 | 24 | 59 | 0 | 0 | 31 | 0 |
10. | VKt Torhout B | 20 | 4 | 16 | 19 | 62 | 0 | 0 | 28 | 0 |
11. | Volley Team Diksmuide C (+) | 20 | 1 | 19 | 10 | 70 | 0 | 0 | 22 | 0 |