Dames A (Promo 2A)

Kalender

Datum Thuisploeg Bezoekers Res. Sets
za, 09/09/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A P2 Soncotra Poperinge C P3 1 - 3 20/25, 22/25, 25/17, 21/25
za, 16/09/23 - 19:30 VC Packo Zedelgem A Ruvo Ruddervoorde A 3 - 2 25/15, 17/25, 23/25, 25/19, 15/11
za, 23/09/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Volley Team Brugge B 3 - 1 25/14, 19/25, 25/19, 25/16
zo, 01/10/23 - 15:30 Bevo Beobank Roeselare D Ruvo Ruddervoorde A 1 - 3 25/16, 19/25, 22/25, 24/26
za, 07/10/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A VBC ST. JORIS A 3 - 0 25/22, 25/14, 25/12
za, 14/10/23 - 17:00 Slovo Volley Brugge A Ruvo Ruddervoorde A 1 - 3 25/22, 13/25, 25/27, 14/25
za, 21/10/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Izegems Volley Team A 3 - 0 25/17, 25/14, 25/15
za, 11/11/23 - 20:30 Volley De Haan A Ruvo Ruddervoorde A 0 - 3 14/25, 20/25, 16/25
za, 18/11/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A VT MERLO Lendelede B 3 - 1 25/17, 25/18, 21/25, 25/11
za, 25/11/23 - 20:30 Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A Ruvo Ruddervoorde A 0 - 3 13/25, 14/25, 17/25
za, 02/12/23 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Volley Team Brugge A 3 - 0 25/13, 25/13, 25/19
za, 09/12/23 - 20:30 Volley Bredene A Ruvo Ruddervoorde A 3 - 0 25/13, 25/20, 25/21
za, 06/01/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A VC Packo Zedelgem A 3 - 0 25/17, 25/18, 25/14
za, 13/01/24 - 20:30 Volley Team Brugge B Ruvo Ruddervoorde A 0 - 3 18/25, 21/25, 20/25
za, 20/01/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Bevo Beobank Roeselare D 3 - 2 25/8, 23/25, 25/15, 21/25, 18/16
zo, 28/01/24 - 18:30 VBC ST. JORIS A Ruvo Ruddervoorde A 1 - 3 18/25, 19/25, 25/22, 17/25
za, 03/02/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Slovo Volley Brugge A 0 - 3 15/25, 22/25, 22/25
za, 10/02/24 - 16:30 Izegems Volley Team A Ruvo Ruddervoorde A 1 - 3 17/25, 25/21, 15/25, 18/25
za, 02/03/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Volley De Haan A 3 - 1 25/23, 22/25, 25/19, 25/9
za, 16/03/24 - 18:00 VT MERLO Lendelede B Ruvo Ruddervoorde A
za, 23/03/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
za, 13/04/24 - 20:30 Volley Team Brugge A Ruvo Ruddervoorde A
za, 20/04/24 - 19:30 Ruvo Ruddervoorde A Volley Bredene A

Klassement

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. Volley Bredene A 18 15 0 1 2 50 17 47 0
02. Ruvo Ruddervoorde A 18 14 1 2 1 47 18 45 0
03. Volley Team Brugge A 18 13 2 2 1 48 17 44 0
04. Volley Team Brugge B 18 7 3 6 2 37 32 29 0
05a. Slovo Volley Brugge A 18 6 3 7 2 34 34 26 0
05b. VBC ST. JORIS A 18 8 0 8 2 32 31 26 0
05c. VT MERLO Lendelede B 18 7 1 7 3 36 35 26 0
08. VC Packo Zedelgem A 18 6 2 7 3 32 36 25 0
09. Bevo Beobank Roeselare D 17 5 3 7 2 30 37 23 0
10a. Volley De Haan A 17 2 3 11 1 20 44 13 0
10b. Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A 18 1 3 10 4 24 49 13 0
12. Izegems Volley Team 6 0 1 5 0 5 17 2 0
12. Izegems Volley Team A 18 0 2 16 0 12 52 4 0

Klassement reserven

# Team #G W3 W2 V0 V1 S+ S- Pts FF
01. Volley Team Brugge A 18 9 8 0 1 44 10 44 0
02. Volley Bredene A 18 7 7 2 2 37 17 37 0
03. Bevo Beobank Roeselare D 17 8 4 2 3 35 16 35 0
04. Ruvo Ruddervoorde A 17 7 5 2 3 34 17 32 2
05a. Izegems Volley Team A 18 6 4 3 5 31 23 31 0
05b. Volley Team Brugge B 18 6 3 2 7 31 23 31 0
07. VC Packo Zedelgem A 18 3 5 4 6 25 29 25 0
06b. Izegems Volley Team 6 2 1 1 2 10 8 10 0
08. VBC ST. JORIS A 15 2 5 4 4 20 25 20 0
09. VT MERLO Lendelede B 17 1 5 5 6 19 32 18 1
10. Slovo Volley Brugge A 18 3 1 7 7 18 36 17 1
11. Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A 17 1 2 9 5 12 39 11 1
12. Volley De Haan A 17 0 2 13 2 6 45 6 0